خطرناک ترین نقاط گردشگری آمریکا برای توریست ها

در این مقاله شما با خطرناک‌ترین نقاط برای سفر ، مقصد خطرناک برای گردشگران در آمریکا ، ترسناک ترین مقاصد گردشگری آمریکا ، جاذبه های خیره کننده آمریکا ، خطرناک ترین نقاط گردشگری آمریکا برای توریست ها آشنا خواهید شد.

اگر دوست دارید  تعطلات تتان را در جایی آرام و به دور از سر و صدا و شلوغی شهر سپری کنید، اما افرادی هم هستند که اینگونه مکان ها ارضایشان نمی کند و چیزی بیش از آرامش می خواهند، در واقع اصلا آرامش نمی خواهند! آن ها دوست دارد به جایی بروند که بیشتر مردم جرات رفتن به آنجا را ندارند. در کره ی زیبای ما، زمین، جاهای زیادی را می شود پیدا کرد که باب طبع این افراد باشد. در این مطلب تعدادی از این مکان ها را در کشور آمریکا معرفی می کنیم.

۱-پارک ملی کنیون لندز، یوتا

خطرناک‌ترین نقاط برای سفر

خطرناک‌ترین نقاط برای سفر

طبیعت زیبای این دره ممکن است فریبتان بدهد، اما باید بدانید که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان یا سقوط می کنند و یا از تشنگی و گرما زدگی می میرند!

۲-پارک ملی آتشفشان های هاوایی

پارک ملی آتشفشان های هاوایی

پارک ملی آتشفشان های هاوایی

این پارک در جزیره BigIsland واقع شده است و در حال حاضر آتشفشان هایش فعال هستند. اگر دوست دارید تا مرز ذوب شدن پیش بروید، اینجا به شما توصیه می شود!

۳-شهر ولوسیا، فلوریدا

شهر ولوسیا، فلوریدا

شهر ولوسیا، فلوریدا مقصد خطرناک برای گردشگران در آمریکا

در این شهر بیشتر از هر جای دیگری در دنیا حملات کوسه اتفاق می افتد!

۴-Maroon Bells، کلرادو

Maroon Bells، کلرادو

Maroon Bells، کلرادو ترسناک ترین مقاصد گردشگری آمریکا

بسیاری از کوهنوردان فریب این کوه مرموز را می خورند و تصور می کنند به آسانی می شود آن را فتح کرد، اما به این آسانی ها هم نیست! این کوه پر است از دره ها و صخره های شکننده که حتی با احتیاط ترین کوهنوردان را هم ممکن است به کام مرگ بکشاند.

۵-پارک ملی دنالی، آلاسکا

5سعی کنید فاصله خود را با خرس های قهوه ای حفظ کنید! در این محل تعداد زیادی خرس زندگی می کنند که اگر پیاده و یا حتی با ماشین سبک در آن رفت و آمد کنید به احتمال زیاد خوراک خوبی برای آن ها خواهید بود.

۶-پارک ملی یوسیمیتی، کالیفرنیا

پارک ملی یوسیمیتی، کالیفرنیا

پارک ملی یوسیمیتی، کالیفرنیا جاذبه های خیره کننده آمریکا

اگر احتیاط به خرج دهید احتمالا لحظات خوبی را در این مکان سپری خواهید کرد، اما در غیر این صورت اتفاقات بسیار خطرناکی مثل سقوطی مرگبار را تجربه خواهید کرد!

۷-پارک ملی کوه راکی، کلرادو

پارک ملی کوه راکی، کلرادو

پارک ملی کوه راکی، کلرادو خطرناک ترین نقاط گردشگری آمریکا برای توریست ها

این پارک هم شرایط یوسیمیتی را دارد… اگر احتیاط نکنید خطرات زیادی در کمین شماست، سالانه تعداد زیادی بازدیدکننده به علت سقوط در این مکان جان خود را از دست می دهند. البته نگران نباشید، اگر از سقوط جان سالم به در ببرید، صاعقه به خدمت شما می رسد!

منبع: +

ارسال کننده: در تاریخ 1 ژوئن 2020 با موضوع: طبیعت گردی, جاذبه های دیدنی آمریکا